Home >Základní škola >Dění ve škole - akce školy >Konverzační soutěž v anglickém jazyce pro 4. ročník

Konverzační soutěž v anglickém jazyce pro 4. ročník

I když už žáci odpočítávají poslední dny do začátku prázdnin, našlo se ještě 6 zájemců ze 4. A, kteří si chtěli ověřit, jestli jim jejich znalosti stačí k tomu, aby se anglicky představili, popsali obrázek, odpověděli na zvídavé otázky paní učitelek v komisi a na základě poslechu označili správné odpovědi. Síly byly velmi vyrovnané, nicméně vítězství si vybojovala Kateřina Švejdová, druhé místo obsadil Viktor Vrána, třetí pak Barbora Laštůvková. Jejich spolužáci Dominik Rada, Tomáš Tomšíček a spolužačka Barbora Široká si také zaslouží být jmenováni, protože rovněž předvedli výborné výkony. Všem děkujeme za odvahu a píli, se kterou se na soutěž připravili.