Rozlučkový táborák 5. A

Rozlučkový táborák 5. A

Tak už se to naší 5. A pomalu ale jistě blíží. Již brzy opustí ostrov jistoty „svůj první stupeň" a vydají se na další plavbu. Někteří na náš druhý stupeň a jiní na gymnázium. Každopádně každý udělá krok do neprozkoumaného území. V úterý 11. června proběhlo rozloučení s báječnou partou rodičů. Celou 5. A velice potěšilo, že pozvání přijala nejen paní zástupkyně Vladimíra Otisková, ale i budoucí třídní učitel pan Antonín Malach a třídní učitelka paní Veronika Jakubcová. Nechyběla ani paní vychovatelka Jitka Dudášová, která nás společně s dětmi doprovodila na kytaru a provázela žáky a žákyně od první do třetí třídy ve školní družině. Pohoštění bylo bohaté (maminkám děkujeme), počasí vyšlo, tak co si více přát? Krásné prázdniny a ať se daří v dalším studiu.