Školní výlet 5. A

Školní výlet 5. A

Ve čtvrtek 20. června si žáci a žákyně mohli zazpívat: „Sláva nazdar výletu nezmokli jsme, už jsme tu." A odkud že se to vrátili? V úterý 18. června ráno se vypravili autobusem do Telče. A odtud již pěšky jako správní turisté do rekreačního střediska Úsvit u Vanova. Uf, to byl výkon. Po ubytování již nastal ten správný čas plný her a zábavy. Ve středu byl naplánován celodenní pěší výšlap do krásného města Telče, kde kromě zmrzliny a nákupů, byla v plánu návštěva Telčského domu. Kdo ho nezná, navštivte ho. Stojí za to. Ve čtvrtek dopoledne ještě zábava v areálu. Hodně smíchu bylo u scének ze života 5. A. Pak již oběd a balení na cestu zpět. Ještě se prošlo Telčí a nastalo čekání na autobus, který páťáky a páťačky dovezl do Třebíče. Tento třídenní výlet byla pěkná tečka za společných pět let.